Filozofia

Miła atmosfera

W naszych sklepach gwarantujemy profesjonalną obsługę i duży wybór butów w rozmiarach od 18 do 40.
Pamiętajmy, że zakup obuwia DLA dziecka powinno odbywać się Z dzieckiem, a nie z patyczkiem, który nie posiada objętości, tęgości i ruchomości stopy dziecka.
Buty na prezent – niespodziankę nie są dobrym pomysłem. Jeśli babcia czy dziadek chcą kupić pierwsze buciki dla wnuczka, to zapraszamy podczas spaceru do naszego sklepu.
Stopy dzieci są wyjątkowe.

Stopy i stópki

Stópki to nie miniaturki stóp dorosłych. Szybko rosną i zmieniają swoje kształty.
Dlatego ważne jest monitorowanie wzrostu i prawidłowe dobranie obuwia. Średnio co 3 miesiące u dzieci do 3 roku życia należy sprawdzić długość i tęgość stopy, a w konsekwencji wymienić obuwie, im starsze dziecko tym stopa rośnie wolniej.
Zalecamy, aby nasi klienci zawsze przymierzyli obuwie, które chcą nabyć i przemyśleli zakup, gdyż nie przyjmujemy zwrotów. Pomagamy w sytuacjach wyjątkowych i jeśli obuwie nie nosi śladów użytkowania i nie minęło więcej niż 2 dni od zakupu, wymienimy na inny model lub rozmiar lub dokonamy zwrotu w bonie towarowym ważnym przez 3 miesiące od daty wystawienia.

Dobre i zdrowe obuwie

Dobre buty powinny być wykonane z dobrych materiałów, jeśli nie wiemy jak to ocenić możemy zdać się na specjalistów, którzy sprawdzili to za nas i wydali np. odpowiedni certyfikat dla danego modelu producenta.
Certyfikat „Zdrowa Stopa” jest gwarantem bezpiecznego i zdrowego obuwia dla Twojego dziecka, wydany przez Instytut Przemysłu Skórzanego Oddział w Krakowie.
A nagrody dla producentów np Laur Konsumenta, Najlepsze w Polsce czy Super Produkt tylko potwierdzają jakość obuwia.

Oferowane u nas obuwie wiodących polskich i zagranicznych producentów dla najmłodszych i tych trochę starszych jest objęte gwarancją producenta i wszelkie reklamacje rozpatruje producent, nie sprzedawca. My staramy się zawsze jak najszybciej i rzetelnie pomóc w każdej sprawie, aby klient był zadowolony.